Dom z dużą działką i zabudowaniami w atrakyjnej cenie!

Królewiec gm. Mińsk Mazowiecki
Odświeżone: Czwartek, 21 Maj, 2026  08:36
799 000 zł
10710 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Domy / Sprzedaż
  • Powierzchnia:74,60 m2
  • Liczba pokoi:3 pokoje
  • Pow. działki:2362 m2
  • Rynek:Wtórny
  • Rok budowy:1986
  • Stan:Do zamieszkania
  • Forma kuchni:Oddzielna
  • Typ domu:Wolnostojący
  • Sprzedaż:Pośrednik
  • Ulica: x

Opis oferty

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowana budynkiem mieszkalnym oraz budynkami gospodarczymi w miejscowości Królewiec, gm. Mińsk Mazowiecki. Dom murowany, wybudowany w 1986r, o powierzchni użytkowej 74,6m2, na działce o powierzchni 2362m2. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego gminy działka leży na terenach oznaczonych symbolem MNU – tereny zabudowy mieszkaniowej i usług (ok. 1600m2) oraz RN (tereny rolnictwa z zakazem usług), klasa ziemi IIIa, IIIb.
Dom zbudowany z pustaków oraz cegły, przeszedł termomodernizację: wykonano docieplenie budynku, zmieniono pokrycie dachu na blachodachówkę, wymieniona piec na gazowy, wymieniono grzejniki oraz rurki. Okna plastikowe. Stropy betonowe.
Dom składa się z trzech kondygnacji: piwnicy, piętra mieszkalnego oraz poddasza.
W piwnicy znajdują się trzy pomieszczenia, łazienka oraz garaż. W piwnicy znajduje się piec gazowy. Jest również możliwość korzystania z pieca węglowego.
Na piętro mieszkalne wejście po betonowych schodach. Tam znajdują się trzy pokoje (19m2, 15m2, 14m2) , kuchnia (14m2), łazienka oraz korytarz.
Poddasze stanowi jedna duża przestrzeń, niezagospodarowana.
Oprócz budynku mieszkalnego na działce znajdują się budynki gospodarcze, o powierzchniach zabudowy 64m2, 94m2 oraz 133m2.
Jeden z budynków w przeszłości służył jako budynek mieszkalny. Została do niego doprowadzona woda. Składa się z łazienki oraz z dwóch pomieszczeń, w tym jeden z kuchnią kaflową.